22/09/2014[title] | eTwinning Zwycięskie projekty w konkursach programu eTwinning – 2014

Zapraszamy do zapoznania się z nową publikacją "Zwycięskie projekty w konkursach programu eTwinning – 2014". Opisane projekty zostały nagrodzone w konkursie krajowym. Mogą być inspiracją do realizacji nowych projektów w rozpoczętym niedawno roku szkolnym.

19/09/2014[title] | eTwinning Nowa TwinSpace już działa

TwinSpace, bezpieczna platforma współpracy, wykorzystywana przez szkoły podczas realizacji projektu, przeszła gruntowną modernizację. Głównym celem było zapewnienie jeszcze lepszej współpracy nauczycieli i uczniów poprzez ulepszenie i uproszczenie dostępnych na platformie narzędzi....

18/09/2014 Kursy internetowe w październiku

Nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning zapraszamy na bezpłatne szkolenia internetowe poświęcone narzędziom eTwinning oraz różnorodnym narzędziom komputerowym przydatnym przy realizacji projektów eTwinning.

16/09/2014 Pierwsze krajowe seminarium kontaktowe

Zapraszamy na pierwsze krajowe seminarium kontaktowe eTwinning, które odbędzie sie w Krakowie w dniach 3-4 października br.

16/09/2014[title] | eTwinning Szkolenia e-czwartek, e-wtorek… październik 2014

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dotyczące programu eTwinning i jego narzędzi. Warsztaty przeznaczone są dla nauczycieli, którzy chcą rozpocząć współpracę w ramach programu eTwinning.

15/09/2014[title] | eTwinning Projekt CENTRES

Kreatywność i przedsiębiorczość to hasła przewodnie projektu CENTRES koordynowanego przez British Council w Polsce.

10/09/2014[title] | eTwinning Zostań EDUInspiratorem

Uczestniczyłeś w projektach edukacyjnych realizowanych w ramach unijnych programów? Zdobyłeś nowe umiejętności oraz zachęciłeś innych do działania? Odwiedź stronę www.eduinspiracje.org.pl, zgłoś się i zdobądź...

03/09/2014[title] | eTwinning Nowość – ruszają projekty polsko-polskie!!!

Jesienią uruchomimy pilotażowy program „eTwinning krajowy”. Pilotaż umożliwi realizację projektów eTwinning rejestrowanych przez dwie polskie szkoły, do tej pory musiały to być szkoły z dwóch różnych krajów europejskich. Założyciele projektów będą mogli zaprosić do współpracy większą...

18/08/2014[title] | eTwinning Seminarium wielostronne na temat "450-lecie urodzin Williama Szekspira"

Zapraszamy nauczycieli szkół ponadpodstawowych na seminarium wielostronne na temat "450-lecie urodzin Williama Szekspira"

28/07/2014 Seminaria kontaktowe, wielostronne i warsztaty doskonalenia zawodowego

Ważna informacja dotycząca naboru.