21/10/2014[title] | eTwinning Międzynarodowa Konferencja w Łodzi (05.11.2014)

Polecamy wszystkim zainteresowanym: w Łodzi - 5 listopada odbędzie się bardzo ciekawa, połączona z warsztatami, konferencja wieńcząca projekt "Rodziny wielojęzyczne - lingwistyczny skarb Europy".

14/10/2014[title] | eTwinning Tygodnie eTwinning 2014

W całej Europie to wyjątkowy czas zarówno dla doświadczonych eTwinnerów jak i dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli swojej historii z eTwinning. W tym roku kampania dotyczy przede wszystkim podnoszenia kompetencji podczas realizacji projektów eTwinning.

13/10/2014 Kursy internetowe programu eTwinning w listopadzie

Nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning, którzy nie korzystali z kursów internetowych Programu, a także nauczycieli realizujących projekty eTwinningowe zapraszamy na bezpłatne szkolenia internetowe poświęcone narzędziom eTwinning oraz różnorodnym aplikacjom komputerowym...

11/10/2014[title] | eTwinning Konkurs Europass Viral Video

Cenisz sobie wyzwania? Lubisz wygrywać nagrody? Masz ochotę na wyjazd do wymarzonego miasta w Europie? Jeśli tak to zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Europass Viral Video 2014!

10/10/2014[title] | eTwinning Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim nauczycielom samych sukcesów, satysfakcji i radości z pracy oraz nowych inspiracji do prowadzenia nowatorskich i kreatywnych zajęć z uczniami i wychowankami w tym roku szkolnym.

09/10/2014 Krajowe i Europejskie Odznaki Jakości

Zapraszamy do ubiegania się o Krajową i Europejską Odznakę Jakości. W tym celu trzeba do 14 października br. wysłać ze swojego Desktopu formularz zgłoszeniowy do Krajowej Odznaki Jakości.

24/09/2014 Krajowe seminarium kontaktowe eTwinning w Warszawie

Zapraszamy na krajowe seminarium kontaktowe eTwinning, które odbędzie sie w Warszawie w dniach 21-22 października br.

23/09/2014[title] | eTwinning Nowa TwinSpace już działa

TwinSpace, bezpieczna platforma współpracy, wykorzystywana przez szkoły podczas realizacji projektu, przeszła gruntowną modernizację. Głównym celem było zapewnienie jeszcze lepszej współpracy nauczycieli i uczniów poprzez ulepszenie i uproszczenie dostępnych na platformie narzędzi....

22/09/2014[title] | eTwinning Zwycięskie projekty w konkursach programu eTwinning – 2014

Zapraszamy do zapoznania się z nową publikacją "Zwycięskie projekty w konkursach programu eTwinning – 2014". Opisane projekty zostały nagrodzone w konkursie krajowym. Mogą być inspiracją do realizacji nowych projektów w rozpoczętym niedawno roku szkolnym.

18/09/2014 Kursy internetowe w październiku

Nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning zapraszamy na bezpłatne szkolenia internetowe poświęcone narzędziom eTwinning oraz różnorodnym narzędziom komputerowym przydatnym przy realizacji projektów eTwinning.