Celina Świebocka

Celina Świebocka

Ambasador programu eTwinning

Trener warsztatów komputerowych eTwinning w województwie małopolskim

Jestem nauczycielką  języka niemieckiego w Gimnazjum w Jazowsku. Do tej pory udało mi się zrealizować kilkanaście projektów w języku niemieckim. Niektóre z nich zostały wyróżnione Krajowymi i Europejskimi Odznakami Jakości, a także nagrodą w krajowym konkursie „Nasz Projekt eTwinning 2017” oraz w „Europejskim Konkursie eTwinning 2017”.

Język obce, zwłaszcza język niemiecki, odgrywają w moim życiu ogromną rolę – są oknem na świat i drzwiami do sukcesu. Taką filozofię staram się przekazać moim uczniom.  Jestem zwolenniczką mądrego i efektywnego wykorzystania najnowszych technologii w nauczaniu. Staram się dzielić swoją pasją z uczniami i przekonywać ich, że nauka może być źródłem radości, a język niemiecki to nie tylko narzędzie komunikacji, ale również kultura, tradycja i system wartości.

Łączę zainteresowania z pracą – uczę innych i uczę się od innych. Jestem ciekawa świata i ludzi, kocham książki i muzykę. eTwinning to dla mnie wręcz wymarzony program, który umożliwia w systemie lekcyjno – klasowym przeniesienie się do innych krajów i szkół, stwarza możliwość wspólnej nauki i zabawy. Wierzę, iż uda mi się zarazić moją pasją innych nauczycieli.

Facebook – eTwinning Małopolska

Kontakt:
celinaswiebocka@poczta.fm