Laureaci konkursów eTwinning 2012

Laureaci konkursów eTwinning 2012

Laureaci konkursu Nasz projekt eTwinning – VIII edycja 2012, Maria Skłodowska-Curie, eTwinning w szkolnej bibliotece 2012, Wnukowie i Dziadkowie 2012, konkursu dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych 2012 i konkursu językowego eTwinning.

 

Laureaci konkursu eTwinning
dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych 2012

1 miejsce
nie przyznano

2 miejsce (ex aequo)
Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie im. I Armii Wojska Polskiego
Woj. zachodniopomorskie
Tytuł projektu: Matematyka inspiracją do poznania kraju partnerskiego
Koordynator: Elżbieta Korzeniowska
i
Szkoła Podstawowa nr 2, im. Polskich Olimpijczyków w Brodnicy
Woj. kujawsko-pomorskie
Tytuł projektu: Mathematics senses create fun./ Matematyka zmysłami i zabawa gotowa.
Koordynator: Marzena Kaszyńska

3 miejsce
Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp. im. Febronii Gajewskiej-Karamać
Woj. lubuskie
Tytuł projektu: Digiscience
Koordynator: Elżbieta Warzybok

 

Laureaci konkursu Maria Skłodowska-Curie

1 miejsce
Niepubliczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Laskowej
Woj. małopolskie
Tytuł projektu: Wspólny hołd dla Marii Skłodowskiej-Curie
Koordynator: Stanisława Balonek

2 miejsce
nie przyznano

3 miejsce
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie
Woj. lubelskie
Tytuł projektu: Adventure with chemistry
Koordynator: Małgorzata Chwalewska

 

Laureaci konkursu eTwinning w szkolnej bibliotece 2012

1 miejsce
nie przyznano

2 miejsce
Gimnazjum nr 1 w Zawierciu
Tytuł projektu: Japan
Woj. śląskie
Koordynator: Katarzyna Chojnacka

3 miejsce
nie przyznano

 

Laureaci konkursu językowego eTwinning 2012

Wyróżnienie
Gimnazjum im. Bohaterów Września w Szczucinie
Woj. małopolskie
Tytuł projektu: Unsere Umwelt, unsere Zukunftt, unsere Wahl – Ökologie ist in!
Koordynator: Renata Chramęga

 

Laureaci konkursu Wnukowie i Dziadkowie 2012

1 miejsce
Publiczne Przedszkole nr 17 w Jastrzębie Zdrój
Woj. śląskie
Tytuł projektu: Grandparent’s experience in love: grandchildren
Koordynator:  Anna Urbasik

2 miejsce
Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim
Tytuł projektu: Grand Kids’ Grandparents
Woj. podlaskie
Koordynator: Beata Lenartowicz

3 miejsce
nie przyznano

 

Laureaci konkursu Nasz projekt eTwinning – VIII edycja 2012
Kategoria wiekowa 3 – 6 lat

1 miejsce
Przedszkole nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu
Woj. śląskie
Tytuł projektu: musEUms
Koordynator:  Anna Krzyżanowska

2 miejsce
Przedszkole nr 6 w Tychach
Tytuł projektu: Grover on tour
Woj. śląskie
Koordynator: Bożena Chwała-Mazur

3 miejsce
Przedszkole Miejskie nr 13 w Olsztynie
Woj. warmińsko-mazurskie
Tytuł projektu: Dawno, dawno temu…czas na opowieść
Koordynator: Ewa Felkner-Raczatnik

 

Kategoria wiekowa 7 – 12 lat

1 miejsce
Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej
Woj. śląskie
Tytuł projektu: The new adventures of the Twinnies around the world.
Koordynator: Renata Wojtaś

2 miejsce
Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy
Woj. kujawsko-pomorskie
Tytuł projektu: Indoor Gardening
Koordynator: Dominika Giezek

3 miejsce
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie
Woj. podlaskie
Tytuł projektu: Roots in Music, Growth for a Future Together
Koordynator: Barbara Głuszcz

 

Kategoria wiekowa 13 – 19 lat

1 miejsce
Zespół Szkół nr 9, Gimnazjum nr 3  im. Polskich Noblistów we Włocławku
Woj. kujawsko-pomorskie
Tytuł projektu: TEENS 4 TEENS
Koordynator: Małgorzata Tomczak-Walkusz

2 miejsce
Zespół Szkół Tekstylno-Handlowych w Żaganiu
Woj. lubuskie
Tytuł projektu: Dans le cercle des signes du zodi@que (W kręgu znaków zodi@ku)
Koordynator: Wioletta Sosnowska

3 miejsce
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej – Technikum
Woj. małopolskie
Tytuł projektu: The Colourful World of Vegetables
Koordynator: Dominika Tokarz

 

Wyróżnienie przyznane przez czeski i polski NSS:

Tytuł projektu: Mathematics senses create fun./ Matematyka zmysłami i zabawa gotowa.
Szkoła Podstawowa nr 2, im. Polskich Olimpijczyków w Brodnicy
Woj. kujawsko-pomorskie
Koordynator: Marzena Kaszyńska
i
Základní škola a mateřská škola, Sivice
Koordynator: Pavel Vrtěl