Laureaci konkursów eTwinning 2014

Laureaci konkursów eTwinning 2014

Laureaci konkursu „Nasz projekt eTwinning 2014 – X edycja”, konkursu dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, konkursu „Świadomy użytkownik Internetu”, konkursu Debiut 2014 i konkursu specjalnego

Tytuł: SAFETIQUETTE (SAFE TICKET FOR YOUNG INTERNET USERS)

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach

Koordynator: Mirosława Dyka-Płonka

 

Tytuł: Move your mind

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Brodnicy

Koordynator: Marzena Kaszyńska

 

Tytuł: WALK OF FAME idols and heroes of teenagers

Gimnazjum nr 3 we Włocławku

Koordynator: Małgorzata Tomczak-Walkusz

 

Tytuł: Art Connects Us

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim

Koordynator: Beata Lenartowicz

 

Tytuł: From picture to adventure

Przedszkole nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi

Koordynator: Beata Kossowska

 

Tytuł: Triangles are everywhere

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Koordynator: Iwona Kowalik

 

Tytuł: The Magic Sky

Miejski Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 w Czeladzi

Koordynator: Barbara Orkisz

 

Tytuł: Play, Happy Children, Creative Adults (Zabawa swobodna, szczęśliwe dzieci, kreatywni dorośli)

Publiczne Przedszkole nr 2 w Nowej Soli

Koordynator: Dagmara Szczecinska

 

Tytuł: e-Cultural Kaleidoscope

Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej

Koordynator: Renata Wojtaś

 

Tytuł: Cyber Discovery

Zespół Szkół, Gimnazjum Nr 6, Szkoła Postawowa Nr 13 w Zawierciu

Koordynator: Andrzej Wilk

 

Tytuł: „Twinbus” Travel Agency TTA

Szkoła Podstawowa nr 13 im. KEN w Olsztynie

Koordynator: Jolanta Okuniewska

 

Tytuł: Respect

Przedszkole nr 3 w Zabrzu

Koordynator: Ludomira Borys-Paradysz

 

Tytuł: WILL, Wonderful Ideas for Learning Languages

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie

Koordynator: Barbara Głuszcz

 

Tytuł: Multi-Kulti-Café

Gimnazjim nr 11 im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w Częstochowie

Koordynator: Małgorzata Czech

 

Tytuł: Our school news magazine

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie

Koordynator: Anna Żywica

 

Tytuł: Moi, toi, lettres à nous

Zespół Szkół Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego

Koordynator :Gabryela Smolij

 

Tytuł: Show me what you do with ICT in your classroom… I show you my!

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

Koordynator: Dominika Giezek

 

Tytuł: Bis in die Puppen leben wir Deutsch! – handgenähte Zusammenarbeit über die Grenzen

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach

Koordynator: Marta Florkiewicz-Borkowska

 

Tytuł:The Genius’ Log

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Dzierżoniowie

Koordynator: Małgorzata Krzemińska

 

Tytuł: Jesteśmy piratami / We are the Pirates – Pirates Adventure

Przedszkole Publiczne nr 5 w Głogowie

Koordynator: Ewa Kurzak

 

Tytuł: W eterze / On the Air – radio drama

Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Koordynator :Lucyna Nocoń-Kobiór

 

Tytuł: The city through children’s eyes (Warsaw and Athens)

Przedszkole Heliantus w Warszawie

Koordynator: Paulina Kamińska

Dodaj komentarz