Laureaci konkursu „Nasz projekt eTwinning – IX edycja 2013”

Laureaci konkursu „Nasz projekt eTwinning – IX edycja 2013”

 

Kategoria: przedszkola

1 miejsce

Przedszkole nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu; śląskie
Tytuł projektu: Talking Pictures
Koordynator: Anna Młynarczyk

2 miejsce

Przedszkole nr 1 im. Czesława Janczarskiego w Węgrowie; mazowieckie
Tytuł projektu: Echange de mascottes – Wymiana maskotek
Koordynator: Jolanta Piotrowska

3 miejsce

Przedszkole Akademia Wyobraźni w Marklowicach; śląskie
Tytuł projektu: Uniqueness makes the difference
Koordynator: Klaudia Pyszny

 

Kategoria: szkoły podstawowe

1 miejsce

Miejski Zespół Szkół nr 2 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Bolesławcu; dolnośląskie
Tytuł projektu: A Night in the Library – Noc w bibliotece
Koordynator: Teresa Prokowska

2 miejsce

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Węgierskiej Górki w Węgierskiej Górce; śląskie
Tytuł projektu: Let’s Meet by a Book
Koordynator: Urszula Kuta

3 miejsce (ex aequo)

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach; kujawsko-pomorskie
Tytuł projektu: Gold Rules of Good Behaviour
Koordynator: Irena Głowińska

i

Szkoła Podstawowa nr 6 w Żorach; śląskie
Tytuł projektu: TARAP (Take a Role and Play)
Koordynator: Jadwiga Szendera

 

Kategoria: gimnazja

1 miejsce

Zespół Szkół Gimnazjum nr 6 Szkoła Podstawowa nr 13 w Zawierciu; śląskie
Tytuł projektu: Bermuda Triangle
Koordynator:  Justyna Kukułka

2 miejsce

Gimnazjum nr 14 im. prof. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej; śląskie
Tytuł projektu: EUrope
Koordynator: Weronika Kuś

3 miejsce

nie przyznano

 

Kategoria: szkoły pondgimnazjalne

1 miejsce

XI Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 19 we Wrocławiu; dolnośląskie
Tytuł projektu: Picture yourself!
Koordynator:  Iwona Jodłowska

2 miejsce

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu; łódzkie
Tytuł projektu: Enigmathics
Koordynator: Paweł Podyma

3 miejsce

Technikum w Zespole Szkół Zawodowych im. św. Barbary w Bogatyni; dolnośląskie
Tytuł projektu: Life@BOOK@Art
Koordynator:Ewa Gajek

 

Laureaci konkursu inspirowanego ideą Europejskiego Roku Obywateli 2013

1 miejsce

Zespół Szkół w Dądrowie Opolskiej; opolskie
Tytuł projektu: The Rainbow Village – Tęczowa Wioska
Koordynator: Stanisława Czerezdrecka

2 miejsce

Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej; śląskie
Tytuł projektu: Supercitizen’s Almanac
Koordynator: Aldona Słonka

3 miejsca

nie przyznano

 

Laureaci konkursu dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych 2013

1 miejsce

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie; podlaskie
Tytuł projektu: LYPS Let Your Passion Shine
Koordynator: Dorota Zimacka

2 miejsce

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Dzierżoniowie; dolnośląskie
Tytuł projektu: Nature Explorers Club
Koordynator: Anna Szczepaniak

3 miejsce

Miejski Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 w Czeladzi; śląskie
Tytuł projektu: Fly me to the Moon
Koordynator: Małgorzata Pawlik-Podgórska

 

Laureaci konkursu na projekt o tematyce zawodowej (skierowany do nauczycieli wszystkich przedmiotów ze szkół zawodowych) 2013

2 miejsce

Technikum nr 8 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu; dolnośląskie
Tytuł projektu: Young Entrepreneurs: Getting to know what we have best
Koordynator: Bożena Ferens

 

Konkurs DEBIUTY 2013

Publiczne Gimnazjum nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów w Radomiu, mazowieckie
Tytuł projektu: Chemia – Chemistry
Koordynator: Beata Gregorczyk

 

Nauczycielom i uczniom realizującym te znakomite projekty serdecznie gratulujemy!