Laureaci konkursu „Nasz projekt eTwinning 2014”

Laureaci konkursu „Nasz projekt eTwinning 2014”

 Przedstawiamy listę laureatów konkursu „Nasz projekt eTwinning 2014” we wszystkich kategoriach

Konkurs główny

Kategoria: projekt eTwinning w przedszkolu

1 miejsce

Tytuł projektu: From picture to adventure
Przedszkole nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu
Koordynator: Beata Kossowska

2 miejsce

Tytuł projektu: Play, Happy Children, Creative Adults (Zabawa swobodna, szczęśliwe dzieci, kreatywni dorośli)
Publiczne Przedszkole nr 2 w Nowej Soli
Koordynator: Dagmara Szczecinska

3 miejsce

Tytuł projektu: Respect
Przedszkole nr 3 w Zabrzu
Koordynator: Ludomira Borys-Paradysz

 

Kategoria: projekt eTwinning w szkole podstawowej

1 miejsce (ex aequo)

Tytuł projektu: Art Connects Us
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim
Koordynator: Beata Lenartowicz

&

Tytuł projektu: WILL, Wonderful Ideas for Learning Languages
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie
Koordynator: Barbara Głuszcz

2 miejsce

Tytuł projektu: e-Cultural Kaleidoscope
Szkoła Podstawowa nr 32 w Bielsku-Białej
Koordynator: Renata Wojtaś

3 miejsce (ex aequo)

Tytuł projektu: Our school news magazine
Szkoła Podstawowa nr 30 im. Marii Zientary-Malewskiej w Olsztynie
Koordynator: Anna Żywica

&

Tytuł projektu: The Genius’ Log
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Dzierżoniowie
Koordynator: Małgorzata Krzemińska

 

Kategoria: projekt eTwinning w gimnazjum

1 miejsce

Tytuł projektu: Cyber Discovery
Zespół Szkół, Gimnazjum nr 6, Szkoła Postawowa nr 13 w Zawierciu
Koordynator: Andrzej Wilk

2 miejsce

Tytuł projektu: Bis in die Puppen leben wir Deutsch! – handgenähte Zusammenarbeit über die Grenzen
Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach
Koordynator: Marta Florkiewicz-Borkowska

3 miejsce

Tytuł projektu: Multi-Kulti-Café
Gimnazjim nr 11 im. Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej w Częstochowie
Koordynator: Małgorzata Czech

 

Kategoria: projekt eTwinning w szkole ponadgimnazjalnej

1 miejsce – nie przyznano

2 miejsce (ex aequo)

Tytuł projektu: Moi, toi, lettres à nous
Zespół Szkół nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Choszcznie
Koordynator: Gabryela Smolij

&

Tytuł projektu: W eterze / On the Air – radio drama
Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
Koordynator: Lucyna Nocoń-Kobiór

3 miejsce – nie przyznano

Konkurs tematyczny

Kategoria: dla nauczycieli przedmiotów matematyczno-przyrodniczych

1 miejsce

Tytuł projektu: Move your mind
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Brodnicy
Koordynator: Marzena Kaszyńska

2 miejsce – nie przyznano

3 miejsce

Tytu projektuł: Triangles are everywhere
Szkoła Podstawowa nr 26 im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Koordynator: Iwona Kowalik

 

Kategoria: „Świadomy użytkownik Internetu”

1 miejsce

Tytuł projektu: Safetiquette (Safe Ticket for Young Internet Users)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach
Koordynator: Mirosława Dyka-Płonka

2 miejsce

Tytuł projektu: Walk of fame idols and heroes of teenagers
Gimnazjum nr 3 we Włocławku
Koordynator: Małgorzata Tomczak-Walkusz

3 miejsce

Tytuł projektu: The Magic Sky
Miejski Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 w Czeladzi
Koordynator: Barbara Orkisz

Konkurs specjalny

Kategoria: Debiut 2014

Tytuł projektu: The city through children’s eyes (Warsaw and Athens)
Przedszkole Heliantus w Warszawie
Koordynator: Paulina Kamińska

 

Kategoria: dla przedstawicieli eTwinning 2014

1 miejsce

Tytuł projektu: Jesteśmy piratami / We are the Pirates – Pirates Adventure
Przedszkole Publiczne nr 5 w Głogowie
Koordynator: Ewa Kurzak

2 miejsce

Tytuł projektu: Show me what you do with ICT in your classroom… I show you my!
Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy
Koordynator: Dominika Giezek

3 miejsce

Tytuł projektu: Twinbus Travel Agency TTA
Szkoła Podstawowa nr 13 im. KEN w Olsztynie
Koordynator: Jolanta Okuniewska

Dodaj komentarz