Laureaci konkursu „Nasz projekt eTwinning 2018”

Laureaci konkursu „Nasz projekt eTwinning 2018”

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy listę laureatów kolejnej edycji krajowego konkursu eTwinning!

Klasyfikację miejsc poznacie podczas ceremonii wręczenia nagród (datę ogłosimy wkrótce). Opisy projektów będziemy sukcesywnie publikować w galerii Ciekawe projekty.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

 

Bringing Generations Together

 

Małgorzata Bielińska

Zespół Oświatowy im. Sybiraków w Rozbitym Kamieniu

województwo: mazowieckie

 

English Learning Friends (ELF)

 

Barbara Głuszcz, Agata Czarniakowska i Dorota Zimacka

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie

województwo: podlaskie

 

I am a little story

 

Jolanta Carkowska

Zespół Szkół – Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobrej

województwo: podkarpackie

 

Langsam, aber sicher

 

Elżbieta Dziedzicka i Edyta Baris

Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła w Olsztynie

województwo: warmińsko-mazurskie

 

“Mathematics in fashion”, „Математика в моде„, „Moda na matmę”

 

Barbara Pilas

Szkoła Podstawowa nr 205 w Łodzi

województwo: łódzkie

 

Migration – the circle of life

 

Katarzyna Sopolińska

Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zygmunta Wilkońskiego w Inoworocławiu

województwo: kujawsko-pomorskie

 

Mind the SPORT

 

Małgorzata Kostian, Ewelina Kucharska i Joanna Przemieniecka

Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie

województwo: mazowieckie

 

Młodzież, wielojęzyczność i perspektywy pracy w Europie

 

Artur Baranowski

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. ks. St. Konarskiego w Łukowie

województwo: lubelskie

 

Read and Share

Maria Jastrząb

Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie

województwo: podkarpackie

i

Aneta Kleisa

Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni

województwo: pomorskie

 

Se hace camino al andar

 

Lazaro Luis Delgado Conde

IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie

województwo: podkarpackie

 

See it, hear it, touch it … love it!

 

Iwona Jodłowska

Liceum Ogólnokształcące nr XI we Wrocławiu

województwo: dolnośląskie

 

Through democracy to literacy

 

Joanna Kosczielny

Przedszkole nr 48 z Oddziałami Specjalnymi i Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu

województwo: śląskie

 

To Be Continued…’ – ‚Ciąg Dalszy Nastąpi…

 

Lucyna Nocoń-Kobiór

III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie

województwo: śląskie

 

True stories from WW2

 

Anna Szczepaniak

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Dzierżoniowie

województwo: dolnośląskie

 

Tydzień robotyki i nowoczesnych technologii

 

Mira Chlebicka

Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Trampoline” w Warszawie

województwo: mazowieckie

 

Wie ist es, eine Frau zu sein?

 

Karolina Springer-Banach

Zespół Szkół nr 2 im ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego w Wągrowcu

województwo: wielkopolskie

 

Wojtek the Soldier Bear

 

Anna Szczepaniak

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika w Dzierżoniowie

województwo: dolnośląskie

 

Yes, I can! – motivation in the classroom

 

Krystyna Izdebska

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Pezały w Purdzie

województwo: warmińsko-mazurskie