Nasz Projekt eTwinning 2016 – Laureaci!

Nasz Projekt eTwinning 2016 – Laureaci!

Z prawdziwą przyjemnością ogłaszamy listę laureatów konkursu Nasz projekt 2016.

Każdy z tych projektów jest innowacyjny, kreatywny, ciekawy, niezwykle dopracowany i zdecydowanie wart naśladowania!

Ceremonia rozdania nagród odbędzie się 20 maja i wtedy też poznacie szczegóły w kwestii miejsc na podium oraz kategorii, w jakich wyróżnione zostały poniższe projekty.

 

A…B…C… healthy life for you and me!

Anna Urbasik
Publiczne Przedszkole nr 17 w Jastrzębiu-Zdroju
województwo: śląskie

AIMS Alternatives for Innovative Math Study

Katarzyna Pietrzak 
Gimnazjum nr 3 im. Marszałka J. Piłsudskiego w Myślenicach
województwo: małopolskie

Digital Life Skills on ESR

Justyna Babiarz-Furmanek
Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkół nr 5 w Zamościu
województwo: lubelskie

GAME! Garden in Amazing Mathematical Experiences

Małgorzata Pawlik-Podgórska, Barbara Orkisz
Gimnazjum nr 1, Miejski Zespół Szkół w Czeladzi
województwo: śląskie

Healthy food. Have no fear…

Katarzyna Sopolińska
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu
województwo: kujawsko-pomorskie

Helfen, ohne zu fragen, wem – Henri Dunant

Elżbieta Dziedzicka
Technikum nr 2, Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie
województwo: warmińsko-mazurskie

I Make My First App

Małgorzata Knap
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie
województwo: mazowieckie

Is this castle haunted?

Teresa Prokowska, Izabela Kulpa
Szkoła Podstawowa nr 1, Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu
województwo: dolnośląskie

LearnEnglish+

Lucyna Nocoń-Kobiór 
III Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie
województwo: śląskie

MAVEN – MAths Via English

Małgorzata Garkowska
Zespół Szkół nr 1 im. Anny Wazówny w Golubiu-Dobrzyniu
województwo: kujawsko-pomorskie

Miteinander statt nebeneinander

Bożena Cudak, Dorota Szafraniec
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie
województwo: małopolskie

My i Wy – Europejczycy

Tomasz Rozenbajgier
Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu, Zespół Szkół w Pasłęku
województwo: warmińsko-mazurskie

Read the World

Natalia Szczygieł
Przedszkole nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu
województwo: śląskie

Sound by Sound, Step by Step Together

Beata Lenartowicz, Alicja Krystosiuk
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim
województwo: podlaskie

Still Life – create your table setting

Ewa Górnicka
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. Gustawa Morcinka w Opolu
województwo: opolskie

The incredible life of Marcus Poncius Europaeus

Joanna Lisiecka-Kabat
IV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kotarbińskiego w Gorzowie Wlkp.
województwo: lubuskie

Time Capsule 2014-2114

Kamila Strzemińska
Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika, Zespół Szkół w Męcince
województwo: dolnośląskie

WALL – Wizards At Language Learning

Barbara Głuszcz, Dorota Zimacka, Agata Czarniakowska
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Zambrowie
województwo: podlaskie

Water means life

Justyna Kukułka, Andrzej Wilk
Gimnazjum nr 6, Zespół Szkół w Zawierciu
województwo: śląskie

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom wymienionych projektów!