Koordynator

Krzysztof Kurszewski
Kuratorium Oświaty w Gdańsku

58 322 29 17
krzysztof.kurszewski@kuratorium.gda.pl

Trenerzy

Łukasz Kamiński

fuchur666@wp.pl

Anna Kulińska

annakulinska@op.pl

Katarzyna Stępczyńska

stepczynska.k@gmail.com

Statystyki
621szkół
1 828nauczycieli
1 152projektów
Ciekawe projekty
Odznaki jakości
rok nazwa projektu nauczyciel szkoła
2017 Enjoy the chemistry! Justyna Gejdel Zespół Szkół Sportowych i Ogólnokształcących w Gdańsku
2017 MIND YOUR DIET Anna Choruży Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Gdańsku
2017 Workout ,Nutrition, Health,Wellness Elżbieta Klińska Magdalena Kucharska-Rzeppa Szkoła Podstawowa Nr 6 w Gdyni
2017 Sweet and Spicy Elżbieta Klińska i Magdalena Kucharska-Rzeppa Szkoła Podstawowa Nr 6 w Gdyni
2017 In The Darkness Dorota Dankowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
2017 Spod kleksa Dorota Dankowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
2017 Energy: Past - Present - Future Elżbieta Klińska i Magdalena Kucharska-Rzeppa Szkoła Podstawowa Nr 6 w Gdyni
2017 The Gifts of Nature Dorota Dankowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
2017 Fun and Games Math Joanna Apanowicz Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Runowie
2017 24 zadania na czas oczekiwania w przedszkolu Joanna Mateńko Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
2017 Fun and Games Math Dorota Dankowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
2017 24 zadania na czas oczekiwania III Dorota Dankowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
2016 Na jesienną nutę Marlena Wawrowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
2016 Na jesienną nutę Katarzyna Kozak Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
2016 Na jesienną nutę Dorota Dankowska Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Gryfitów w Słupsku
2016 Podróż w krainę baśni – Andersen, Bracia Grimm, Perrault. Małgorzata Uciniak Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Kończewicach
2016 Getting to know other cultures through folk tales Kinga Pałkowska Zespół Szkół Publicznych w Kokoszkowach
2016 Lighthouses: lighting the way for a bright future Magdalena Tucka Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku
2016 Magic plants in fairytales, stories and poems Magdalena Tucka Szkoła Podstawowa nr 86 w Gdańsku
2016 Come Dine with me Anna Choruży Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Gdańsku
2016 Czytanki dla Hanki Dorota Dankowska Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gryfitów w Słupsku
2016 Woda to skarb Joanna Mateńko Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gryfitów w Słupsku
2016 Woda to skarb Katarzyna Kozak Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gryfitów w Słupsku
2016 Woda to skarb Beata Budnicka Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gryfitów w Słupsku
2016 Woda to skarb Dorota Dankowska Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gryfitów w Słupsku
2016 Computer Science (not only) eMagazine Irena Zywluk-Dudowicz Zespół Szkół Łączności im. Obronców Poczty Polskiej w Gdańsku
2016 24 zadania na czas oczekiwania II Dorota Dankowska Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gryfitów w Słupsku
2015 Health issues among teenagers in European countries Viktoriia Lavrynenko Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie
2015 Sell your skills Anna Choruży Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Gdańsku
2015 Health issues among teenagers in European countries Łukasz Kamiński Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Gdańsku
2014 Colour My World Katarzyna Kostrubiec Gimnazjum im. Mariusza Zaruskiego w Ustce
2014 Be green! Are we eco? Arleta Kleisa Szkoła Podstawowa nr 23 w Gdyni
2014 Our Lives by the Sea Małgorzata Gregorkiewicz Szkoła Podstawowa w Pszczółkach
2014 Blue Planet Krysytna Kolendo Szkoła Podstawowa nr 42 im. I. J. Paderewskiego w Gdańsku
2014 Rund um uns Lidia Mamos Gimnazjum nr 16 w Gdańsku
2014 Mascots travelling across Europe Justyna Uszlińska Szkoła Podstawowa nr 82 w Gdańsku
2014 Meeting on Paper Magdalena Wierzchowska Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 26 - Gimnazjum Sportowe nr 46 w Gdańsku
2014 How about you Sylwia Tambelli Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 17 w Gdańsku
2014 DIFFERENT, BUT STILL THE SAME Łukasz Kamiński Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku
2013 QED-online Katarzyna Sagun Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących w Pruszczu Gdańskim
2013 INNOVATIVE BUSINESS IDEAS Renata Lewandowska Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Słupsku
2013 My world and your world... Our world in POETRY Katarzyna Stefanowicz X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
2013 Almanach Łukasz Kamiński Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Gdańsku
2013 THE EU IN ACTION! Aleksandra Klaman ZSP w Sierakowicach
2013 Sea project - for the young ones. Justyna Uszlińska Szkoła Podstawowa nr 82 w Gdańsku
2012 Olympics 2012 Mariola Kupryciuk Szkoła Podstawowa w Pszczółkach
2012 The water around us Beata Brylowska Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Somoninie
2012 School differences Justyna Uszlińska Szkoła Podstawowa nr 82 w Gdańsku
2011 Tell me what you eat ... Łukasz Kamiński Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Gdańsku
2011 Music connecting people Aleksandra Blałtęberg Gimnazjum nr 4 w Gdyni
2011 IDIOMS A piece of cake Izabela Łukaszewska Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawla II w Gdańsku
2011 Abenteuer Freiheit - The adventure of freedom Oktawia Gorzeńska Gimnazjum nr 1 w Gdyni
2010 Anthems of Friendship between young people in Europe Aleksandra Blałtęberg Gimnazjum nr 4 w Gdyni
2010 My city, my pride Grzegorz Kryger Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 4 w Gdańsku
2010 Maths exercise book about Christmas Małgorzata Masłowska Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni
2010 European Stories - a Comenius project Beata Brylowska Szkoła Podstawowa im. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Somonino
2009 Tangram World Małgorzata Masłowska Szkoła Podstawowa nr 26 w Gdyni
2009 Literature Robots Irena Żywluk-Dudowicz Zespół Szkół Łączności im. Obronców Poczty Polskiej w Gdańsku
2009 Integrating ICT into the Curriculum: teaching and learning Computer Science and L2 Irena Żywluk-Dudowicz Zespół Szkół Łączności im. Obronców Poczty Polskiej w Gdańsku
2008 Healthy body, healthy mind, healthy friendship Katarzyna Mąkinia Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Borkowie
2008 Woman - Undiscovered Beauty (Woman and Art Over The Centuries) Aleksandra Szczepińska Gimnazjum nr 1 w Gdyni
2008 Traditions across Europe Anna Li Gregni Gimnazjum nr 18 w Gdańsku
2008 Cultural treasures exchange Mirosława Żołna Zespół Kształcenia i Wychowania, Dzierżążno
2007 ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΠΝΙΣΜΑΤΟΣ ΜΑΘΗΤΩΝ Mirosława Żołna Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie
2007 ICT approaching students… and more! Irena Żywluk-Dudowicz Zespół Szkół Łączności im. Obronców Poczty Polskiej w Gdańsku
2007 Great History in Small Towns Mirosława Żołna Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie
2007 Safer Internet Day Mirosława Żołna Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie
2007 Our Way to Save our Planet Katarzyna Mąkinia Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Borkowie
2007 Myths and Legends Anna Lewandowska Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Sopocie
2007 Stefan Batory na Łotwie i w Polsce Joanna Anolik Gimnazjum nr 12 w Gdańsku
2006 Culture in a Box Mirosława Żołna Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Jana Heweliusza w Żukowie